Jdi na obsah Jdi na menu

Vogtlandlauf - běh dětí ve Vogtland Aréně v Klingenthalu v sobotu 08.06.2013 - INFO!!

3. 6. 2013
 Dne 8.6.2013 se všichni hráči basketbalové přípravky a členové oddílu pohybových her vždy s rodičem(i) či zástupcem rodiče setkají v 9:00 hod. před sokolovnou. V 9:15 hod. odjíždíme do Vogtland Arény v Klingenthalu.

Doprava: společně vlastními vozidly.

Zasedací pořádek do vozidel bude dohodnut na místě odjezdu s tím, že volná místa ve vozidlech využijeme pro rodiče s dětmi, kteří nemají k dispozici vlastní vůz.

Všichni účastníci závodů musí mít pro cestu do Klingenthalu pas! Sedačky nebo

podsedáky do aut jsou samozřejmostí.

Startovné: Všichni startující mají startovné uhrazeno z rozhodnutí výboru z pokladny naší T.J.

Program: Starty jednotlivých běhů našich kategorií jsou v 10:00 hod., dále v 10.20 hod. a  v 10:45 hod. Od startů jednotlivých disciplín se odvíjí program. V každém případě bude před každým startem společné rozcvičení a rozběhání. Ihned po odběhnutí každé disciplíny bude vyhlášení vítězů a těch nejlepších. Na místě je připraven program pro dospělé i děti. Návrat do Kraslic individuálně dle dohody.

Na sebe: k závodu běžecké boty, sportovní ponožky, triko a trenky (sportovní kraťasy) dle počasí   tepláky nebo elasťáky či legíny, větrovku.

Do baťůžku na převlečení po závodech triko, kalhoty, mikinu, bundu, čepici, ponožky. Ručník, pití, svačina.

Jarda Kratochvíl a Matyáš Schuster

Výsledky hledejte až od strany 53.